iPhone X w listopadzie w Playu

Fot. Apple
Telefony Apple do sprzedaży wejdą w przyszłym miesiącu, ale już wkrótce można będzie rezerwować je na stronie operatora.

Play przygotowuje się do uruchomienia przedsprzedaży iPhone’a X. Smartfony amerykańskiego producenta do sprzedaży na całym świecie trafią 3 listopada. Ponieważ już mamy koniec października, to należy się spodziewać, że przedsprzedaż ruszy w ciągu kilku najbliższych dni. Play powiadomi potencjalnych zainteresowanych, o ile zostawią oni swój numer telefonu. Według serwisu MacRumors, w dniu premiery dostępne będą jedynie około 3 miliony urządzeń. Nie wiadomo, jak wiele aparatów trafi do polskich operatorów, może więc warto być czujnym.

Nowymi iPhone’ami, tyle że w wersji 8, kuszą też T-Mobile oraz Orange. Przy czym, jak dzisiaj pisaliśmy akurat ta wersja smartfona nie cieszy się aż taką popularnością, jakiej spodziewało się Apple.

Apple do końca roku chce sprzedać 30 milionów iPhone’ów X. To o 5 milionów mniej niż wynikało z wcześniejszych zapowiedzi. Pierwsza partia urządzeń będzie niewielka i została zarezerwowana przede wszystkim przez operatorów. Więcej urządzeń trafi do sprzedaży na początku 2018 roku.

Według naszych informacji, iPhone X będzie kosztował w Polsce około 5000 zł. Ponad 1000 zł mniej zapłacą klienci w St. Zjednoczonych, Japonii oraz Hongkongu. O tym ile za iPhone’a X trzeba będzie zapłacić u polskich operatów dowiemy się zapewne niebawem.
| CHIP

0
Źródło: MacRumours
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.