Ori and the Blind Forest

Moon Studio opublikowało właśnie krótki film wideo, pokazujący szereg ulepszeń, jakie pojawią się w drugiej części gry.

Jedną z przyjemniejszych niespodzianek na targach E3 w 2017 była informacja, że powstaje kolejna części uroczej gry „Ori and the Blind Forest” produkcji niezależnego Moon Studios. Studio opublikowało właśnie krótki film wideo, pokazujący szereg ulepszeń, jakie pojawią się w drugiej części gry.

„Ori i Blind Forest”  to gra przygodowa w stylu metroidwania. To oznacza, że bohater wędruje po rozległym dwuwymiarowym labiryncie, pełnym skrótów i tajnych przejść. Gracz wciela się w rolę tytułowego bohatera, ducha lasu o imieniu Ori, którego zadaniem jest uratowanie lasu Nibel od zagłady. Atutem tej gry nie jest szczególnie wyrafinowana historia, bo ta jest w istocie prosta, ale zachwycająca oprawa graficzna i rozbudo ścieżkę dźwiękową, podkreślając raczej prostą, ale skutecznie opowiedzianą historię.

Druga część będzie nosić nazwę „Ori and the Will of the Wisps” i jeszcze nie wiadomo, kiedy zostanie wydana, ale film pokazany przez Moon Studio dowodzi, że warto poczekać. Na osłodę prezentowany podczas E3 zwiastun kolejnych przygód Oriego.

| CHIP
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.