Razer Phone będzie potężny

Wyciekła specyfikacja smartfonu od Razera

Współczesne smartfony radzą sobie bardzo dobrze nawet z wymagającymi grami. Czeka nas jednak premiera telefonu, który z pewnością będzie bardziej gamingowy niż inne. Jego producentem będzie bowiem Razer.

O możliwości pojawienia się wkrótce telefonu tej firmy pisaliśmy niedawno. Nie dalej jak wczoraj informowaliśmy też o dacie premiery tajemniczego jak dotąd urządzenia. Dziś znamy jego specyfikację, a przynajmniej jej część.

Razer Phone to będzie naprawdę wydajny telefon (fot. GSMArena)

W bazie programu GFXBench pojawił się bowiem smartfon jednoznacznie opisany jako Razer Phone. Jego specyfikacja stawia go w jednym rzędzie z flagowcami wiodących producentów.

Reklama

Jak możemy wyczytać z bazy GFXBench Razer Phone będzie posiadał mocny procesor Qualcomm snapdragon 835, 8 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, oraz 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440. Za robienie zdjęć będą odpowiadały dwa aparaty: przedni (12 MPix) oraz tylni (8 MPix).

Nowy smartfon ma działać na Androidzie 7.1. Nie jest jednak pewne, czy to ostateczny soft dla tego telefonu. Specyfikacja jest obiecująca, ale nadal nie widzieliśmy samego urządzenia. Na premierę przyjedzie czekać ledwie kilkanaście dni, ta bowiem nastąpi 1 listopada. | CHIP