iphone

iPhone X ma dwie baterie

Fot. Apple
Chińscy vlogerzy zajmujący się produktami Apple'a rozłożyli najnowszego iPhone'a X. Budowa wewnętrzna telefonu jest dość ciekawa.

Chińscy specjaliści od produktów amerykańskiego giganta postanowili sprawdzić co czai się w środku iPhone’a X, najnowszego dziecka firmy z Cupertino. Co znaleźli? Bardzo ciekawą budowę wewnętrzną.

Przede wszystkim ciekawostką jest obecność dwóch baterii. Apple prawdopodobnie uznało, że prawidłowe zaprojektowanie urządzenia z użyciem jednej, ale większej baterii będzie zwyczajnie trudniejsze i postanowiło „rozbić” akumulator na dwa osobne moduły.

Dwie baterie iPhone’a X. Nie ważne ile, ważne by dobrze działało (fot. Gizchina)

Trudno było się też spodziewać iż płyta główna nowego iPhone’a jest aż tak mała. Poza tym rozkręcanie iPhone X przypomina nieco to jak należało się zabrać za podobną operację w przypadku starszych iPhone’ów. Czyli z wymontowywaniem ekranu od góry, a następnie odchylając w prawą stronę.

Ten mały obiekt to płyta główna iPhone’a X. Serio. (fot. Gizchina)

Nowy iPhone X właśnie trafia do sprzedaży. Nowy produkt Apple’a pojawił się także w Polsce w ofercie kilku operatorów GSM oraz popularnych sklepów internetowych. | CHIP

0
Źródło: Gizchina
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.