ps vr

Gogle PlayStation VR

Fot. Sony
Stacjonarny headset do wirtualnej rzeczywistości teraz w świetnej cenie. Gogle do konsoli PS4 i PS4 Pro kupicie już za 949 zł. Obniżono także ceny zestawów z grami, kamerami i kontrolerami.

PlayStation VR pojawiło się na rynku w 2016 roku i w zaledwie dwa miesiące od premiery zdołało przejąć 30 proc. całego rynku VR. Poza możliwością sterowania zwykłym padem okulary od Sony wspierają także kontrolery ruchowe Move oraz w kilku grach stylizowany na karabin kontroler Aim. Co ważne, w cyfrowym sklepie PlayStation znajdziemy już około 300 gier pozwalających się zanurzyć w wirtualną rzeczywistość. W goglach obejrzymy także filmy w 360-stopniach, zarówno te dostępne na YouTube jak i własne pochodzące z dysków zewnętrznych podpiętych do konsoli.

playstation vr najtaniej
PlayStation VR to najtańszy sposób na zanurzenie się w wirtualną rzeczywistość.

Do tej pory za PlayStation VR należało zapłacić 1700 zł, choć w październiku byliśmy już świadkami tymczasowej obniżki do 1499 zł. Dziś możecie zakupić gogle jeszcze taniej. W sklepie RTV Euro AGD zapłacimy za nie jedynie 949 zł. W innych sklepach za PS VR zapłacimy około 989 zł.

Obniżono także ceny zestawów z grami – za PlayStation VR z kamerą i grami Gran Turismo Sport oraz PS VR Worlds – 1299 zł (standardowa cena 1899 zł).

Oferta Black Friday: PS VR i PS VR Worlds

 

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.