Rapoo 3510 Plus

Rapoo 3510 Plus – pierwsza mysz z materiałową obudową

Chiński producent designerskich akcesoriów peryferyjnych wprowadził na polski rynek kolejny produkt. Tym razem jest to symetryczna, bezprzewodowa mysz, która charakteryzuje się obudową pokrytą miękką tkaniną.

Mysz Rapoo 3510 Plus jest już dostępna w polskich sklepach w cenie 99 zł w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym i czarnym. Mysz komunikuje się z komputerem bezprzewodowo w standardzie 2,4 GHz. Urządzenie zostało wyposażone w trzy przyciski, kółko do przewiania oraz czujnik optyczny o rozdzielczości 1000 DPI. Do zalet Rapoo 3510 Plus zaliczyć można także technologię oszczędzania energii – według producenta można z niej korzystać nawet do 12 miesięcy bez konieczności wymiany baterii.

rapoo 3510 plus
To pierwsza myszka pokryta tkaniną (fot. materiały prasowe)

Korpus Rapoo 3510 Plus został wykonany ze stopu aluminium, a jego wierzchnia część pokryta miękką tkaniną. Tu zastanowić się można, jak poradzi sobie ona z odpornością na brud i kurz? Według producenta utrzymanie myszy w czystości nie jest problematyczne – wystarczy przetrzeć ją lekko wilgotną szmatką lub w poważniejszych przypadkach zdjąć górny panel i umyć go pod bieżącą wodą.

Firma Rapoo została założona w Chinach w 2002 roku. Od samego początku producent skupiony był na dostarczaniu na rynek bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych wyróżniających się unikalnym designem. Aktualnie Rapoo działa już w 80 krajach świata. W 2017 roku rozpoczął ekspansję także w Polsce. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.