Armia Krajowa

Nazwa mojej ekipy to Armia Krajowa. Nazwa może być na pierwszy rzut oka myląca i przywodzić na myśl  podteksty polityczne. Muszę jednak ostudzić wszystkich zwolenników teorii spiskowych, gdyż pochodzi od nazwy naszej rodzinnej miejscowości Krajów, a nie od nazwy dawnych polskich sił zbrojnych.

Jak wyglądamy możecie oczywiście sprawdzić na dołączonym zdjęciu. Często oglądamy we wspólnym gronie przeróżne wydarzania sportowe, najczęściej przed telewizorem lub właśnie na projektorze w pubie z dobrym piwem. Jeśli zaś pozwoli na to czas i finanse to oczywiście na żywo będąc czy to na meczu piłki nożnej lub siatkowej  czy to na skokach narciarskich w zimie. Wyjazd na skoki narciarskie  to już chyba coroczna tradycja kultywowana od ok 5 lat.
Projektor pozwoli nam poczuć się jakbyśmy byli wśród graczy grających na boisku, każdy będzie mógł poprzez obraz z projektora spotkać swojego piłkarskiego idola. Szkoda, że nie będzie mógł go dotknąć aby się z nim przywitać, ale za dużo chyba wymagam…  Jeszcze ważny argument dla mnie jako piwowara domowego jest to że oglądając przy pomocy projektora będę mógł wybrać do menu różne style piwa i poczęstować resztę ekipy a co za tym  idzie nieść kaganek piwnej oświaty.  W pubie jesteśmy skazani na to co na kranach a często są to hybrydy tego samego stylu. Chyba się za dużo rozpisałem nie na temat, taka mała dygresja bo o piwie mogę mówić godzinami.
Nasze obawy dotyczą głownie jakości wyświetlanego obrazu lecz my też musimy się postarać aby nasze prowizoryczne studio dało podatny grunt pod komfortowe oglądanie.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.