Dobra wiadomość: „Wiedźmin” jednak w 2019 r.

Lauren S. Hissrich umieściła wpis na Twitterze,  w którym poinformowała, że „Wiedźmin” pojawi się już w 2019 r. Najwyraźniej prace idą bardzo sprawnie. Dosłownie kilka dni temu zakończyły się castingi do serialu. Jak wiemy, głównego bohatera zagra Henry Cavill. Tweety Lauren S. Hissirsch są źródłem cennych informacji, dla wszystkich miłośników Wiedźmina, którzy wypatrują serialu niczym kania dżdżu. To dzięki nim wiemy, że gotowe są już scenariusze do ośmiu odcinków pierwszego sezonu (na podstawie „Ostatniego życzenia” oraz „Miecza przeznaczenia”). A kolejne odcinki reżyserować będą Alik Sakharov (Gra o tron, House of Cards), Alex Garcia Lopez (Luke Cage, Utopia, Daredevil) oraz Charlotte Brändström (Outlander, Odpowiednik, Zaginiona).

Po obsadzeniu roli Wiedźmina, pozostaje otwarte pytanie, kto zagra Yennefer. Na stronie Recapped.com, która już 26 sierpnia pisała o tym, że to Henry Cavill zagra Geralta, pojawił się wpis, że w postać Yennefer może wcielić się 22-letnia Anya Chalotra. Aktorka młoda, ale doświadczona. Miłośnicy seriali będą mogli ją wkrótce zobaczyć w serialu BBC „The ABC Murders”, w którym główną rolę gra John Malkovich.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.