iphone xs

iPhone Xs jest zaskakująco odporny na upadki [WIDEO]

Ponieważ co roku słyszymy, że każdy nowy iPhone jest tym „naj”, to obietnice mówiące o tym, że w iPhonie Xs zastosowano najmocniejsze szkło w konstrukcji smartfonu raczej nie robią na nikim wrażenia. Tymczasem odporność tego modelu na upadki postanowili przetestować znani eksperci z branży. YouTuber z kanału JerryRigEverything przeprowadził prosty test z użyciem najtańszego, silikonowego etui z Amazonu oraz „gołego” smartfonu. iPhone Xs wyszedł bez szwanku po upuszczeniu go zarówno z wysokości kieszeni w spodniach jak i głowy. Mężczyzna nie krył zdziwienia, że szklana obudowa tego flagowca nie popękała.

Ekipa z kanału PhoneBuff przeprowadziła z kolei porównanie iPhone’a Xs z Galaxy Note 9 z nieco większej wysokości. W tym przypadku obydwa modele skończyły z popękanym szkłem, uniemożliwiającym pracę, ale minimalnie lepiej wypadł smartfon Apple’a.

Wygląda zatem na to, że przynajmniej tym razem producent nie rzucił słów na wiatr. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.