AMD na początku przyszłego roku ogłosi nowe Ryzeny i karty Vega

Fot. AMD
Prezes AMD, Lisa Su opowie na początku przyszłego roku o planach i strategii firmy na najbliższe miesiące. Już teraz firma ogłosiła, że podczas Consumer Electronics Show mowa będzie m.in. o procesorach i kartach graficznych produkowanych w litografii 7 nanometrów.

Organizacja Consumer Technology Association poinformowała, że prezes AMD, dr Lisa Su wygłosi przemówienie podczas przyszłorocznego Consumer Electronics Show w Las Vegas. Jej wystąpienie zaplanowano na 9 stycznia. Su przedstawi plany kalifornijskiej firmy dotyczące procesorów i kart graficznych, które w niedalekiej przyszłości będą produkowane w technologii 7 nanometrów.

Lisa Su ogłosi na początku przyszłego roku nową generację Ryzenów i kart Vega (graf. AMD)

Prawdopodobnie na początku przyszłego roku dowiemy się kiedy Ryzeny 3 generacji i najnowsze karty graficzne Vega trafią do sprzedaży. AMD już teraz przedstawia w komunikacie prasowym swoje przyszłe produkty jako skierowane przede wszystkim do wymagających użytkowników. W szczególności – graczy. Przyszłoroczna walka o rynek pomiędzy Intelem a AMD zapowiada się w kontekście tych informacji bardzo emocjonująco. I jak zwykle w takich wypadkach, zyskać mogą klienci obu marek.

Reklama

Consumer Electronics Show to największe na świecie targi elektroniki. Kolejne potrwają od 8 do 11 stycznia przyszłego roku. Na wydarzenie ze swoimi stoiskami do Las Vegas przyjeżdża co roku 4,5 tysiąca wystawców. W tym roku odwiedziło je ponad 182 tysiące osób, w tym prawie 64 tysiące spoza Stanów Zjednoczonych. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.