oppo - opcje składanego telefonu

Składany smartfon Oppo coraz bliżej

Dzięki patentowi, który wyciekł do sieci, wiemy już jak może wyglądać rozkładany smartfon chińskiego producenta. Bardzo możliwe, że model ten poznamy na lutowych targach MWC w Barcelonie.

Koncepcja Oppo jest zgoła odmienna od Samsunga Galaxy F. Urządzenie także rozkłada się jak książkę, ale jego większy ekran dostępny jest „na zewnątrz”. Mówiąc krótko, by korzystać z trybu tabletu należy otworzyć urządzenie i obrócić je na drugą stronę. W trybie smartfonu druga część ekranu nie będzie używana.

Tryb tabletu w nowym smartfonie Oppo (fot. 91mobiles.com)

W tym urządzeniu Oppo zastosuje także mechanizm wysuwanego aparatu, który wcześniej pojawił się chociażby w modelu Find X. Na rysunku poglądowym widać trzy okienka na aparat, choć niewykluczone, że jedno z nich może być przeznaczone do diody LED. Nic nie wiadomo natomiast na temat specyfikacji smartfonu. Poza portem USB typu C i gniazdem audio 3,5 mm nic nie jest pewne. Bardzo możliwe, że producent zdecyduje się zaprezentować swój wynalazek 23 lutego w Barcelonie – sugerują to składane zaproszenia rozesłane do dziennikarzy.

gizmochina.com
Zaproszenia na konferencję poświęconą nowościom Oppo (fot. gizmochina.com)

Tu warto przypomnieć, że chiński producent oficjalnie rozpocznie swoją działalność w Polsce już 31 stycznia. W tym dniu ujawnione zostaną informacje na temat urządzeń dostępnych na naszym rynku i punktów sprzedaży. Wiemy już jednak, że w przypadku konieczności zwrotu, wymiany lub naprawy jakiegokolwiek urządzenia Oppo zakupionego w oficjalnej dystrybucji klient będzie mógł skorzystać z serwisu door-to-door. W 2017 roku firma została czwartym największym producentem smartfonów na świecie. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.