Szturm na Strefę 51 planowany na 20 września

Ponad milion osób zdeklarowało, że 20 września tego roku weźmie udział w akcji Storm Area 51, They Can’t Stop All of Us (Atak na Strefę 51, nie powstrzymają nas wszystkich). Ów milion osób uważa, że w ośrodku CIA w stanie Nevada znajdą dowody pobytu obcych na Ziemi.

Wyobraźnię podsycają wydarzenia, do jakich doszło podobno w 1947 roku w Roswell (Nowy Meksyk), gdzie miał rozbić się statek kosmiczny z pozaziemskimi istotami. Szczątki statku oraz sami obcy mieli zostać przetransportowani właśnie do Strefy 51, gdzie przeprowadzano na nich eksperymenty. Deklarujący udział w wydarzeniu chcą poznać nie tylko prawdę dotyczącą Roswell, ale także sprawdzić, jakie inne tajemnice i nowe technologie ukrywane są przed społeczeństwem przez CIA (być może mapa płaskiej Ziemi).

Ok guys, i feel like we need to formulate a game plan, Ive put together this easy to follow diagram here for a proposed…

Opublikowany przez Jackson Barnes Czwartek, 4 lipca 2019

Spotkajmy się przy turystycznym Area 51 Alien Centre i ustalmy jak wejść. Jeśli pobiegniemy w stylu Naruto, to ich kule nas nie dogonią. Zobaczmy tych kosmitów – to fragment opisu wydarzenia.

Organizatorem wydarzenia jest, wg serwisu NaTemat, 20-letni Amerykanin Matt, administrator fanpage’a Shitposting cause im in shambles, który sam jest zaskoczony rozmiarem akcji i wcale nie wierzy w pozostałości obcych w Strefie.

Pytanie, ile z deklarujących osób też uważa że to żart, a ile spróbuje wziąć szturmem bazę CIA. Śmiechu będzie co niemiara.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.