sms organizer

SMS Organizer – czyli komunikator Microsoftu dla Androida

Microsoft proponuje alternatywę dla standardowego komunikatora dostępnego w Androidzie. SMS Organizer to kolejna po klawiaturze SwiftKey udana próba udoskonalenia mobilnego systemu operacyjnego Google'a ...i zaistnienia w nim w epoce po Windows Phone'ie.

SMS Organizer to bezpłatny program stworzony przez Microsoft, który ma być alternatywą dla domyślnej, androidowej aplikacji do odbierania i wysyłania wiadomości. Możemy „pisać” SMS-y głosowo, sortować je z wykorzystaniem uczenia maszynowego i przechowywać w chmurze, a także blokować wybranych nadawców. SI programu przypomni użytkownikowi o ważnych wydarzeniach, takich jak płatności i terminy wyjazdów. Co istotne, wszystkie funkcje działają także bez dostępu do internetu.

SMS Organizer ma także funkcje wykorzystujące SI (graf. Microsoft)

SMS Organizer powstał w ramach eksperymentalnego programu Microsoft Garage. Początkowo aplikacja była dostępna tylko w Indiach. Jednak, jak donosi serwis XDA Developers, wkrótce skorzystają z niej użytkownicy Androida ze Stanów Zjednoczonych, Australii i Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo na razie, kiedy program pobierzemy w Polsce.

Microsoft opublikował dotąd w Google Play ponad 150 aplikacji. 5 najpopularniejszych osiągnęło astronomiczny wynik – 0,5 miliarda pobrań. Odkąd gigant z Redmond dwa lata temu zrezygnował z rozwijania własnego mobilnego systemu operacyjnego, wszedł w bliższą współpracę z Androidem, upatrując w tym szansy dotarcia do potencjalnych klientów. Z najpopularniejszych aplikacji Microsoftu dostosowanych do platformy Google’a warto wymienić programy z pakietu biurowego Office 365, komunikator Skype oraz inteligentną klawiaturę Swiftkey. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.