sms organizer

SMS Organizer – czyli komunikator Microsoftu dla Androida

Producent Windowsa wprowadził do Google Play już ponad 150 aplikacji.

SMS Organizer to bezpłatny program stworzony przez Microsoft, który ma być alternatywą dla domyślnej, androidowej aplikacji do odbierania i wysyłania wiadomości. Możemy „pisać” SMS-y głosowo, sortować je z wykorzystaniem uczenia maszynowego i przechowywać w chmurze, a także blokować wybranych nadawców. SI programu przypomni użytkownikowi o ważnych wydarzeniach, takich jak płatności i terminy wyjazdów. Co istotne, wszystkie funkcje działają także bez dostępu do internetu.

SMS Organizer ma także funkcje wykorzystujące SI (graf. Microsoft)

SMS Organizer powstał w ramach eksperymentalnego programu Microsoft Garage. Początkowo aplikacja była dostępna tylko w Indiach. Jednak, jak donosi serwis XDA Developers, wkrótce skorzystają z niej użytkownicy Androida ze Stanów Zjednoczonych, Australii i Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo na razie, kiedy program pobierzemy w Polsce.

Microsoft opublikował dotąd w Google Play ponad 150 aplikacji. 5 najpopularniejszych osiągnęło astronomiczny wynik – 0,5 miliarda pobrań. Odkąd gigant z Redmond dwa lata temu zrezygnował z rozwijania własnego mobilnego systemu operacyjnego, wszedł w bliższą współpracę z Androidem, upatrując w tym szansy dotarcia do potencjalnych klientów. Z najpopularniejszych aplikacji Microsoftu dostosowanych do platformy Google’a warto wymienić programy z pakietu biurowego Office 365, komunikator Skype oraz inteligentną klawiaturę Swiftkey. | CHIP