Huawei sklep
Huawei

Huawei uruchamia sklep internetowy

Już od 19 września będzie można kupować na Huawei.pl

19 września ruszy polski sklep internetowy Huawei.pl. W ofercie sklepu znajdzie się cały asortyment producenta. Towary zamówione do godziny 15.00 już następnego dnia zostaną dostarczone do klienta. Dostawa będzie bezpłatna, a w przypadku rozmyślenia się nabywca ma 15 dni na zwrot towaru. W sklepie nie trzeba będzie się rejestrować. Ale po zarejestrowaniu będzie można brać udział w programie lojalnościowym. Dla stałych klientów przewidziane są specjalne promocje. Za bezpieczeństwo płatności odpowiada platforma PayU. W ofercie sklepu ma być cały asortyment producenta. Znajdą się też produkty dostępne wyłącznie w sklepie online.

Osoby, które między 12 a 18 września zapiszą się do newslettera skorzystają z 15-proc. rabatu na zakupy na stronie Huawei.pl

Firma założona została w 1987 roku w Chinach. Od roku 2012 jest największym na świecie producentem urządzeń telekomunikacyjnych. Znana jest głównie jako producent smartfonów, drugim co do wielkości po Samsungu, wyprzedzając jednocześnie Apple. Duży udział w zyskach mają też zaawansowane urządzenia telekomunikacyjne, w tym dla sieci 5G. O firmie zrobiło się szczególnie głośno przy okazji sankcji nałożonych przez USA na Chiny.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Rynek smartfonów kurczy się, tymczasem Huawei i Samsung sprzedają więcej