Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50

Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50

O serii Honor 50 słyszymy już od kwietnia. Jednak dopiero dzisiaj dowiedzieliśmy się, kiedy zostanie oficjalnie zaprezentowana.

Premiera serii Honor 50

Firma Honor ogłosiła, że ​​seria Honor 50, zostanie oficjalnie zaprezentowana 16 czerwca na imprezie w Szanghaju. Na Weibo ukazało się również krótkie wideo zapowiadające nową serię wraz z datą premiery. Nie ujawnia ono jednak żadnej specyfikacji, ani nie rzuca więcej światła na wygląd smartfonów. Widzimy jedynie konstrukcję aparatu z podwójnym pierścieniem.

Czytaj też: Dizo Star już po certyfikacji. Chętni na smartfonowy detoks od marki Realme?

Honor jeszcze nie ujawnił pełnej specyfikacji smartfonów z serii Honor 50. Potwierdzono jednak, że podstawowa wersja będzie wyposażona w Snapdragon 778G, podobnie jak model Pro. Wariant Pro + z kolei, według przecieków, ma mieć już układ Snapdragon 888.

Plotki ujawniły również, że Honor 50 Pro + będzie miał wyświetlacza  AMOLED QHD + o przekątnej 6,79 cala i odświeżaniem 120 Hz. Do tego 8 GB pamięci RAM LPDDR5 i 128 GB pamięci wbudowanej. Akumulator ma mieć pojemność 4400 mAh z obsługą ładowania przewodowego 66 W i bezprzewodowego ładowania 50 W.

Czytaj też: Nowe urządzenia OnePlus Nord ułatwią dostęp do 5G

Z przodu dostaniemy do dyspozycji dwa aparaty 32 Mpix i 8 Mpix, zaś z tyłu: aparat główny 50 Mpix, ultraszerokokątny 13 Mpix, teleobiektyw 8 Mpix i jednostka 3D ToF.

Do premiery serii zostało jeszcze trochę czasu i zapewne im bliżej niej będziemy, tym poznamy więcej informacji an temat modeli wchodzących w skład linii Honor 50.