Poradnik Świąteczny 2022 – Kingston FURY Beast DDR4 RGB Edycja Specjalna. RAM do zadań specjalnych

Najnowsze platformy Intela i AMD jako pierwsze postawiły mocno na obsługę pamięci DDR5. Jednak w przypadku pamięci RAM nowa generacja nie oznacza porzucenia poprzedniej. DDR4 nadal ma jeszcze dużo do powiedzenia. Szczególnie że istnieją takie modele jak Kingston FURY Beast DDR4 RGB Edycja Specjalna.
Poradnik Świąteczny 2022 – Kingston FURY Beast DDR4 RGB Edycja Specjalna. RAM do zadań specjalnych

Kingston FURY Beast DDR4 RGB SE – co tu jest takiego specjalnego?

Kingston FURY Beast DDR4 RGB w edycji specjalnej to bardzo atrakcyjne wizualnie pamięci DDR4. Moduły dostępne są w dwóch wariantach wydajnościowych: 3600 MT/s (JEDEC 2400 MT/s i XMP: 3000 i 3600 MT/s) i 3200 MT/s (JEDEC 2400 MT/s, XMP 3000 i 3200 MT/s), pojedynczo jako pamięci 8 i 16 GB i w zestawach dla kontrolerów dwukanałowych o pojemności 16 i 32 GB. Napięcie pracy to 1,35 V, a opóźnienia CL16, 17 i 18.

Wizualnie pamięci Kingston FURY Beast DDR4 RGB SE prezentują się doskonale: wyposażone są w unikalny, biały radiator, z wbudowanym podświetleniem RGB, w pełni nadającym się do personalizacji, synchronizowanym za pomocą opatentowanej technologii Kingston Infrared Sync Technology. Nadają się znakomicie dla graczy i entuzjastów, poszukujących pamięci nie tylko o dobrych parametrach, lecz także o dużym potencjale ozdobnym.

Wszystkie pamięci są zgodne zarówno z platformami Intela (certyfikat XMP) oraz AMD Ryzen i przechodzą mocne testy pod pełnym obciążeniem, dzięki czemu dobrze nadają się do podkręcania.

Kingston FURY Beast DDR4 RGB SE dostępne są w popularnych sklepach komputerowych w cenach od 229 zł za moduł o najmniejszej pojemności, do 739 zł za zestaw dwóch modułów o pojemności łącznej 32 GB.

Materiał powstał we współpracy z marką Kingston.

Lokowanie produktu: Kingston