Jaki sprzęt kupić na Święta? Oto nasze propozycje

Elektronika to jeden z popularniejszych i bezpieczniejszych prezentów świątecznych. W natłoku urządzeń zawsze pojawia się pytanie – co kupić? Aby ułatwić wybór podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.
Jaki sprzęt kupić na Święta? Oto nasze propozycje

W naszym zestawieniu polecamy urządzenia, z których korzystamy lub w ostatnim czasie korzystaliśmy. Staraliśmy się rozsądnie podejść do cen, bo nie ma co ukrywać, pracując w redakcji technologicznej bywamy czasem oderwani od rzeczywistości. Elektronika to nasze narzędzie pracy, a dobre narzędzia to często nie są tanie narzędzia.

Dlatego też zaczęliśmy od sprzętów kosztujących mniej niż 200 zł, jak słuchawki Tecno Sonic 1 i Xiaomi Mi TV 4K. Oczywiście trafiły się też urządzenia znacznie droższe, jak przenośna konsola Asus ROG Ally lub kosztujący niecałe 2000 zł Samsung Galaxy A54, który z drugiej strony jest prawdziwym mocarzem mijającego roku w kategorii cena/jakość.

Oprócz tego wśród polecanych urządzeń znalazły się klawiatury, zegarki, kamera do vlogowania oraz akcesoria gamingowe. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.