Podzwonne dl

Rosnące zniechęcenie (moim zdaniem) w stosunku do poznańskich targów objawiło się m.in. pozainfosystemowymi, premierowymi pokazami procesora K6 i pakietu Microsoft Office 97 PL.

Coś niedobrego dzieje się z Infosystemem. Moja konstatacja może wzbudzi niezłe zamieszanie wśród krewnych i znajomych królika. I dobrze.

janusz korwin-mikke

Jakie zarzuty można postawić tej ważnej, bądź co bądź, imprezie informatycznej? Wystarczy zapytać wystawców. Proponuję wybrać losowo (!) próbkę i zbadać…

Żeby nie być posądzonym o gołosłowność nadmienię, że nasze (CHIP-owe) boje o przyłącze z Internetem do stoiska trwały dosyć długo – kolejne telefony redakcyjnego kolegi rozbijały się o mur niekompetencji, indolencji i niewiedzy. Codzienna walka z TP SA o “ciągłość” łączności to już inna sprawa, której – szczerze “pisząc” – nawet nie chce mi się komentować.

Ale, wracając do malkontenctwa wiecznie niezadowolonego zrzędy, zadam prowokacyjne pytanie: dlaczego premiery – zarówno procesora K6 korporacji AMD, jak i microsoftowego pakietu Office 97 PL – odbyły się kilka dni przed targami? Niby odpowiedzieć powinni przedstawiciele ww. firm, ale biorąc pod uwagę ich dyplomację uczynię to sam i pokuszę się o przytoczenie kuluarowo-obiegowej opinii na ten temat: “deprecjacja”.

Więcej:bezcatnews