Nagrywarki CD-RW

Krótki test pięciu napędów CD-RW
w skrócie
ModelCRW9420RW2024ECED-8041BCDRW200CDRW400
aopen crw 9420creative cdrw2024lg ced-8041bphilips cdrw200philips cdrw400
ProducentAopen, TajwanCreative, SingapurLG Electronics, KoreaPhilips, HolandiaPhilips, Holandia
http://www.
aopen.com/
www.
creative.com/
www.lge.
com.tw/
www.
philips.com/
www.
philips.com/
DostarczyłCalifornia Computer WarszawaCreative Polska WarszawaLG Electronics Polska WarszawaPhilips Polska WarszawaCadena Systems Swarzędz
tel.:(0-22) 668 02 00(0-22) 646 52 16(0-22) 606 14 50(0-22) 657-05-82(0-61) 817 30 22
faks:668 02 40646 52 15606 14 59628-82-28817 30 50
http://www.
california.pl/
www.
creative.pl/
www.
lge.pl/
www.
philips.com/
www.cadena.
com.pl/
e-mail:[email protected]
california.pl
[email protected]
creative.pl
[email protected]
lge.pl
[email protected]
philips.com
[email protected]
cadena.com.pl
Cena [zł] (z VAT-em)13501050118011001400
Gwarancja [lata]11111
Dane techniczne
Prędkość nominalna(1) CD-R/CD-RW/CD-ROM4x/4x/20x4x/4x/24x4x/4x/24x2x/2x/24x4x/4x/16x
InterfejsATAPIATAPIATAPIATAPIATAPI
Sposób podawania płytytackatackatackatackatacka
Bufor [KB]20482048204820482048
ATAPI: maks. tryb (PIO/DMA)4/24/24/24/24/2
Wyjścia dźwiękowe analogowe/cyfrowe/słuchawkowe+/+/++/+/++/+/++/-/++/+/+
Wyniki testu
Prędkość odczytu (płyta tłoczona) [KB/s]23902652279220032260
Prędkość odczytu (złoty CD-R) [KB/s]24002675279624002279
Prędkość odczytu (zielony CD-R) [KB/s]23862677279223862279
Prędkość odczytu (niebieski CD-R) [KB/s]23852677279223852281
Prędkość odczytu (CD-RW) [KB/s]2110120012152110870
Czas dostępu (płyta tłoczona) [ms]123150103129160
Czas dostępu (złoty CD-R) [ms]114148102114159
Czas dostępu (zielony CD-R) [ms]124148104124160
Czas dostępu (niebieski CD-R) [ms]128147104128159
Czas dostępu (CD-RW) [ms]134228111134325
Nagrywanie CD-Audio [KB/s]511265510560270
Nagrywanie CD-CD-XA [KB/s]546279550558284
Prędkość korekcji [KB/s] / powrót33/+556/-702/+33/+45/-
Poprawność korekcji [%]271001002759
CD-Audio (WinDAC)10,1x8,0x7,9x9,7x8,2x
Wyposażenie9272726872
Dokumentacja6066727260
Możliwości (POWER)85,0 63,2 85,6 63,9 79,7
Możliwości/cena (ECONO)141,8 122,4 147,8 121,9 134,0
+ – jest, – – nie ma, (1) – zapis/zapis/odczyt
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.