Polak potrafi

II Mistrzostwa Polski w Składaniu Peceta rozstrzygnięte. Zdobywca tytułu CHIP Master złożył peceta w mniej niż 10 minut – szybciej niż na taśmie w fabryce!

Po czterech półfinałach, które przeprowadziliśmy we Wrocławiu, Łodzi, Warszawie i Krakowie, zdobywcy czołowych miejsc spotkali się w wielkim finale podczas tegorocznej edycji targów Komputer Expo. Przybyłych zawodników oraz rzeszę wiernych kibiców przywitał jak zwykle Konjo i jak zwykle zrobił to w sposób typowy tylko dla… Konja: "Kochani, kochani, kochani, wyemitowaniem w przestrzeń kosmiczną ścieżki dźwiękowej z kultowego serialu "Stawka większa niż życie" rozpoczynamy finał zawodów CHIP Master, czyli II Mistrzostw Polski w Składaniu Peceta na czas. Na początek wita Was nieśmiały Konjo, lat 12, nieślubne dziecko Billa Gatesa i Koziołka Matołka…".

     

Po tak gorącym powitaniu nastąpiła krótka prezentacja zawodników oraz organizatorów i sponsorów CHIP Master – zaraz później ruszyły stopery. Atmosfera była naprawdę znakomita, a emocji i dopingu mogłaby nam pozazdrościć niejedna pierwszoligowa drużyna piłkarska, ale trudno się dziwić – poziom także był znacznie wyższy.

     

Zawodnicy nie potrzebowali dodatkowej zachęty – z emocji i pośpiechu wielu drżały dłonie, a pot lał się obficie z czoła, co groziło spięciem podczas próby uruchomienia peceta. Zwycięzca uzyskał rewelacyjny czas 9 minut i 35 sekund, wyprzedzając trzeciego z zawodników o prawie dwie i pół minuty.

     

Jeśli myślicie, że uzyskanie lepszego czasu to pestka – pamiętajcie o jednym. Tegoroczni finaliści sami przyznali, że podczas treningu uzyskiwali lepsze czasy, jednak atmosfera rywalizacji sprawiała, iż bardzo łatwo było popełnić błąd. Jeśli macie stalowe nerwy i zwinne ręce, to oczywiście możecie spróbować za rok. Łatwo z pewnością nie będzie, warto więc trenować już teraz.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.