Domeny.pl rozdaje domeny

Serwis Domeny.pl wprowadził usługę - "Płacimy za domeny", a także obniżył ceny na rejestrację większości oferowanych domen internetowych.
Domeny.pl rozdaje domeny
Serwis Domeny.pl wprowadził usługę – „Płacimy za domeny”, a także obniżył ceny na rejestrację większości oferowanych domen internetowych.

W ramach usługi „Płacimy za domeny” wystarczy zamówić kilka domen, a za jedną z nich zapłaci serwis Domeny.pl. – Jest to pierwsza tego typu usługa. Jeszcze żadna polska firma nie płaciła klientom za rejestrowanie domen – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl. Jest to propozycja m.in. dla osób, które chcą w szybki i tani sposób zarejestrować większość domen z nazwą firmy lub nazwiskiem.

Domeny.pl wprowadziła także radykalne obniżki cen na domeny. Teraz każdy może zamówić najpopularniejsze końcówki (.pl, .com.pl, .com, .eu, .info) nawet za 4.99 zł Ponadto każda osoba, która zrobi zakupy w serwisie Domeny.pl otrzyma specjalny, pachnący prezent. – Bieżący rok był jednym z najlepszych w historii naszej firmy. Dlatego postanowiliśmy obdarować naszych nowych i istniejących już klientów prezentami oraz niskimi cenami – tłumaczy Marcin Majerek.

Domeny.pl
Więcej informacji:
www.Domeny.pl
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.