Tuner TV Asus My Cinema U3100 Mini

Kupując to niewielkie pudełko, będziemy mogli cieszyć się doskonałej jakości obrazem – niestety, z naziemnych nadajników emitowanym w Polsce jedynie w kilku miejscach, jednak do tunera możemy także podłączyć zwykły kabel antenowy. Niewielkie gabaryty urządzenia pozwalają na zabieranie go w podróż w jednej torbie razem z laptopem. Instalacja sprzętu nie sprawia problemów – poradzi sobie z nią każdy użytkownik.
Asus My Cinema U3100 Mini
Asus My Cinema U3100 Mini

Do dyspozycji dostajemy program Total Media 3.5, który służy do zarządzania większością sprzętu multimedialnego (nie tylko samego tunera). Po wyszukaniu dostępnych w okolicy kanałów możemy swobodnie korzystać z dobrodziejstw cyfrowej telewizji, w tym z EPG (Elektroniczny Informator Programowy, który wyświetli program telewizyjny).

Jeśli nagle musimy wyjść, by przygotować np. kawę, z pewnością docenimy następną zaletę cyfrowej telewizji – po powrocie wystarczy przewinąć program do tyłu… tak samo jak film na DVD. Możemy także skorzystać z telegazety, przejrzeć nagrane programy. Aby komfortowo oglądać telewizję HD, potrzebujemy silnego sygnału – w przeciwnym wypadku transmisja będzie się urywać.

Dostawca: www.asus.pl Cena:

130 zł

Dane techniczne:

Funkcje: odbiornik DVB-T

Interfejs: USB 2.0

Złącza: wejście antenowe

Pilot w zestawie: nie

Gwarancja: 12 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Mały, niedrogi tuner TV podłączany do portu USB.

ALTERNATYWA:

Leadtek WinFast USB DTV DONGLE, LifeView DKLV5H5502 USB