Asus My Cinema U3100 Mini

Tuner TV Asus My Cinema U3100 Mini

Asus My Cinema U3100 Mini umożliwia oglądanie telewizji cyfrowej DVB-T.

Kupując to niewielkie pudełko, będziemy mogli cieszyć się doskonałej jakości obrazem – niestety, z naziemnych nadajników emitowanym w Polsce jedynie w kilku miejscach, jednak do tunera możemy także podłączyć zwykły kabel antenowy. Niewielkie gabaryty urządzenia pozwalają na zabieranie go w podróż w jednej torbie razem z laptopem. Instalacja sprzętu nie sprawia problemów – poradzi sobie z nią każdy użytkownik.

Do dyspozycji dostajemy program Total Media 3.5, który służy do zarządzania większością sprzętu multimedialnego (nie tylko samego tunera). Po wyszukaniu dostępnych w okolicy kanałów możemy swobodnie korzystać z dobrodziejstw cyfrowej telewizji, w tym z EPG (Elektroniczny Informator Programowy, który wyświetli program telewizyjny).

Jeśli nagle musimy wyjść, by przygotować np. kawę, z pewnością docenimy następną zaletę cyfrowej telewizji – po powrocie wystarczy przewinąć program do tyłu… tak samo jak film na DVD. Możemy także skorzystać z telegazety, przejrzeć nagrane programy. Aby komfortowo oglądać telewizję HD, potrzebujemy silnego sygnału – w przeciwnym wypadku transmisja będzie się urywać.

Dostawca: www.asus.pl Cena:

130 zł

Dane techniczne:

Funkcje: odbiornik DVB-T

Interfejs: USB 2.0

Złącza: wejście antenowe

Pilot w zestawie: nie

Gwarancja: 12 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Mały, niedrogi tuner TV podłączany do portu USB.

ALTERNATYWA:

Leadtek WinFast USB DTV DONGLE, LifeView DKLV5H5502 USB

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.