Wielki Konkurs “Żegnaj wersjo beta”!

Co trzeba zrobić? Zarejestrować się, jako użytkownik witryny Download.chip.eu (za darmo!) i uzbierać jak najwięcej punktów do końca października! Największą ilość punktów można zdobyć za proponowanie nowych programów do pobrania w witrynie oraz aktualizowanie informacji o zamieszczonych już wcześniej programach. Wciąż jednak można zbierać punkty za pisanie recenzji programów, a nawet za zarejestrowanie się w witrynie zaproszonych przez ciebie znajomych.
Do wygrania atrakcyjne nagrody!
Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Chcemy popierać pracę dobrą jakościowo, toteż dajemy zespołom redaktorskim możliwość nagradzania użytkowników punktami o szczególnej wartości za oryginalne i porządnie wykonane opisy programów. Pod koniec konkursu, dodatkowe nagrody zostaną rozdane za wyróżniające się recenzje programów i propozycje narzędzi.

Co można wygrać?

Pięciu użytkowników z całego świata, którzy zdobędą największą ilość punktów do końca października będzie mogło wybrać jedną z fantastycznych nagród ufundowanych przez firmę Adobe. Mamy jeden egzemplarz nowiutkiego Adobe Photoshop CS4, po dwa egzemplarze najnowszego Adobe Illustrator CS4 i niedawno wydanego Adobe Flash CS4. Pięciu najlepszych użytkowników będzie wybierać dla siebie nagrodę według ilości zdobytych punktów. (Użytkownik o największej ilości punktów ma pierwszeństwo w wyborze).

Za uzbieranie największej ilości punktów w twoim kraju, wyłączając najlepszą piątkę zdobywców punktów na świecie, możesz wygrać wspaniały zestaw Adobe zawierający Adobe Photoshop Elements i Adobe Premiere Elements. Mamy do rozdania dziesięć takich zestawów, co oznacza, że jeden kraj może zostać pominięty. Pilnuj więc, żeby Twoi rówieśnicy z pozostałych krajów nie prześcignęli Cię w zdobywaniu punktów.

Poza wyżej wymienionymi zestawami programów, mamy też wspaniałe nagrody w postaci sprzętu komputerowego ufundowanego przez naszego sponsora – firmę Verbatim. Najlepsze z tych nagród zostaną przyznane przez zespoły redaktorskie za wyjątkowo dobrze napisane recenzje. Każdy użytkownik, który zdobędzie więcej niż 100 punktów w czasie trwania konkursu, ma prawo ubiegać się o jedną z drobnych nagród, które będą rozdane losowo w każdym kraju. Napisz recenzję, zaproś znajomego, zaproponuj program do pobrania; wszędzie możesz zdobyć punkty. Wszyscy otrzymują 50 punktów za rejestrację, więc nowi użytkownicy są już w połowie drogi i zawsze z szansa na wygraną!