Manipulator WolfKing Warrior

Jeżeli graliście kiedykolwiek w gry FPS, szybko docenicie zalety konstrukcyjne Warriora oraz umieszczenie klawiszy QWER, ASDF i ZXC dokładnie w tym samym miejscu co na standardowej klawiaturze. Część klawiszy została przeniesiona (np. klawisz [0], [Shift] i [Ctrl] zmieniły swoje położenie – są tam, gdzie podświadomie będziemy ich szukać). Na padzie nie ma natomiast klawiszy [Caps Lock] oraz [Windows], które podczas grania raczej zawadzają, niż pomagają.
WolfKing Warrior
WolfKing Warrior

Instalacja klawiatury jest banalna – wystarczy podłączyć kabel USB do naszego komputera i…. poczekać, aż system wykryje pada. Nie są wymagane dodatkowe sterowniki, jak w przypadku innych urządzeń.

Dla kogo WolfKing Warrior jest niezbędny? Jeżeli poświęcacie na zabawę dwie, trzy godziny w ciągu tygodnia – pad nie jest nieodzowny, natomiast osobom spędzającym długie godziny na graniu w FPS-y Warrior okazuje się bardzo przydatny. Oczywiście nie pozwala strzelać szybciej i celniej, natomiast zapewni pełną koncentrację – nie będziemy się zastanawiać, gdzie jest potrzebny nam do wywołania jakiejś funkcji klawisz. Gracze zawsze powinni mieć Warriora w zasięgu lewej ręki.

Dostawca:

www.platinet.pl

Cena:

100 zł

Dane techniczne:

Liczba klawiszy: 55

Interfejs: USB

Długość kabla: 1,8 m

Waga: 1.05 kg

Gwarancja: 24 miesiące

PODSUMOWANIE:

Mała, poręczna i niezwykle użyteczna klawiatura dla graczy.

ALTERNATYWA:

Zboard Fang