Automapa 5.1.1 na palmofonie HTC P470

Sprawdzamy nawigacje samochodowe w warszawskich korkach

Wielki test nawigacji w warszawskich korkach – od 27 do 31 października. Wspólnie z Antyradiem testujemy urządzenia GPS w ekstremalnych warunkach.

Na antenie Antyradia oraz na stronie nawigacja.chip.pl trwa wielki test nawigacji GPS. Po raz pierwszy testujemy jak najnowocześniejsze nawigacje sprawdzają się w warszawskich korkach. By test był obiektywny słuchacze oraz czytelnicy sami wybierają trasy, którymi będziemy jeździć. Następnie nasi kierowcy wyjadą na warszawskie ulice sprawdzić, która nawigacja GPS pomoże dotrzeć im do celu najszybciej.

Każdego dnia kierowcy muszą dojechać z punktu startowego do docelowego przejeżdżając po drodze przez jeden lub kilka punktów pośrednich, kierując się wskazaniami jednej z nawigacji. Zwycięża nawigacja, która najszybciej doprowadzi do punktu docelowego. Dodatkowo oceniamy, jak trafnie nawigacje prognozują czas dojazdu do celu oraz zbieramy opinie kierowców na temat korzystania z poszczególnych nawigacji. Nad obiektywnym przebiegiem całego testu czuwają dziennikarze z laboratorium CHIP.

Każdego dnia kierowcy wymieniają się nawigacjami, tak by każdy mógł przetestować wszystkie. Test trwa pięć dni. Wygra nawigacja, której łączny czas jazdy na wszystkich pięciu trasach będzie najkrótszy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.