Edytor zdjęć Photoshop Elements 7 Beta

Może on konkurować z podobnymi aplikacjami, umożliwiającymi przeglądanie i przetwarzanie w podstawowym zakresie grafiki i zdjęć. Pod względem jakości obsługi i jej prostoty bije konkurentów na głowę. Przejrzysty interfejs, dobrze pogrupowane opcje umożliwiające szybką nawigację – to tylko niektóre z atutów aplikacji.
Photoshop Elements 7 Beta

Photoshop Elements 7 Beta

Program świetnie sprawdza się w roli nowoczesnego menedżera grafiki i multimediów. Katalogowanie zdjęć i ich opisywanie, tagowanie, określanie lokalizacji, w jakich powstały – odbywa się bardzo szybko. Możliwe jest również tworzenie własnych kategorii tagów oraz odczytywanie ich z informacji zapisanych w plikach. Nieco irytujące okazuje się to, że niektóre opcje edycyjne (np. wycinanie fragmentów zdjęć) działają się w osobnym oknie, ponieważ przy dużej liczbie obrazów powoduje to bałagan na ekranie. W porównaniu z poprzednią edycją, która działała bardzo ślamazarnie, a której opcje były mocno nieczytelne – mamy do czynienia z prawdziwą perełką.

W przypadku edycji obrazów do wyboru są dwa tryby: szybki, obsługiwany z poziomu głównego okna, bądź bardziej zaawansowany, którego wybranie uruchamia rozbudowany edytor do złudzenia przypominający “dużego” Photoshopa.

Gotowe katalogi grafik za pomocą programu możemy przekształcać w albumy sieciowe lub wypalać je na płytach.

Dostawca: www.adobe.com Język:

angielski

Wymagania:

Windows Me/XP/Vista, Mac OS X

PODSUMOWANIE:

Photoshop dla użytkowników domowych. Rewelacja!

ALTERNATYWA:

ACDSee IrfanView, Magix Zdjęcia na CD&DVD, XnView