Warhammer Online: Age of Reckoning

Gra Warhammer Online: Age of Reckoning

Armia sprzymierzonych nieprzerwanie stawia czoła hordom Chaosu już od przeszło dwudziestu lat. Ostatnio ów konflikt nabrał jednak zupełnie nowego wymiaru, przenosząc się z wyobraźni graczy na ekrany ich komputerów.

Na rynek trafiła długo oczekiwana gra MMORPG, której fabuła osadzona została w realiach mrocznego świata jednego z najstarszych i najlepszych tradycyjnych systemów RPG – Warhammera. Ogromnym atutem „Młota Bojowego” jest jego mroczne, pełne magii uniwersum, przesiąknięte klimatem dark fantasy. W przeciwieństwie do popularnego World of Warcraft nie znajdziemy tu cukierkowej grafiki i atmosfery sielanki. Oczywiście musimy opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu. Jeśli zdecydujemy się walczyć w imię praworządności, będziemy mogli pokierować ludźmi, elfami i krasnoludami. Zmierzymy się wówczas z siłami Chaosu, sprzymierzonymi z Mrocznymi Elfami oraz Zielonoskórymi.

Niezależnie od dokonanego wyboru czekają na nas niezliczone zadania oraz zastępy przeciwników do zgładzenia. Jak na grę online przystało, nie musimy wykonywać ich w pojedynkę – przypadkowo zagadnięta postać sterowana przez innego gracza może okazać się przyjacielem wspierającym nas przez resztę wirtualnego życia. Nieodłącznym elementem Warhammera są potyczki pomiędzy graczami. Nie chodzi w nich tylko o zabijanie przeciwników. Dzięki potyczkom większa grupa wspólnymi siłami zdobywa dominację w poszczególnych regionach. Ta z kolei wiąże się z profitami. Dzięki tej przewadze można przystąpić do szturmu na stolicę przeciwnej frakcji.

Dostawca: www.ea.pl Cena:

420 zł (PC)

Wymagania:

Windows XP/Vista

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Warhammera.

ALTERNATYWA:

Lord of the Rings Online, World of Warcraft

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.