Laserowa mysz bezprzewodowa do notebooka

Mysz S300 została wyposażona w laserowy sensor LaserStream zapewniający precyzyjne działanie na niemal wszystkich typach powierzchni. Dodatkowy przycisk pozwala na zmianę czułości myszy w zakresach 800, 1200 i 1600 dpi bez konieczności instalowania sterownika, a przechylna rolka umożliwia przewijanie w pionie i poziomie w systemie Microsoft Windows Vista. Innym przydatnym rozwiązaniem jest technologia EnergyMAX, która wydłuża czas pracy na jednej baterii AA nawet do 5 miesięcy. Wbudowana dioda powiadamia użytkownika o konieczności jej wymiany.
Icon7 S300 posiada profilowane, antypoślizgowe uchwyty oraz niewielki odbiornik, który można schować wewnątrz myszki, co zapobiega jego zgubieniu
Icon7 S300 posiada profilowane, antypoślizgowe uchwyty oraz niewielki odbiornik, który można schować wewnątrz myszki, co zapobiega jego zgubieniu

Mysz Icon7 S300 posiada profilowane, antypoślizgowe uchwyty oraz  niewielki odbiornik, który można schować wewnątrz myszki, co zapobiega jego zgubieniu. Po schowaniu odbiornika do myszy urządzenie automatycznie wyłącza sensor laserowy, dodatkowo oszczędzając energię. Mysz wyposażona jest w pięć programowalnych przycisków, dzięki którym można np. zmieniać aktywną aplikację (funkcja standardowo obsługiwana przez kombinację klawiszy Alt+Tab) za pomocą jednego kliknięcia lub włączyć trójwymiarowy widok okien (Vista Flip 3D) za pomocą dwóch kliknięć.

Mysz Icon7 S300 znajduje się w sprzedaży w cenie promocyjnej 79 złotych brutto. Cena standardowa to 99 zł brutto. Urządzenie objęte jest 36-miesięczną gwarancją producenta.