Największa gra MMO świata teraz z nowym kontynentem i postacią

Dziś w nocy odbyła się uroczysta premiera Wrath of The Lich King: drugiego i ostatniego płatnego dodatku do kultowej już gry World of Warcraft.

Szaleństwo rozpętało się na nowo. Od dziś można kupić drugi dodatek do największej gry multiplayer w historii rozrywki komputerowej. World of Warcraft: Wrath of the Lich King dostępny jest już w sklepach na całym świecie. Dziś w nocy, w siedzibie dystrybutora gry, CD Projektu odbyła się uroczysta premiera połączona z imprezą tematyczną.

Fabuła jest równie ekscytująca. Wraz z otwarciem Mrocznego Portalu i odnowieniu wojny z niszczycielskimi zapędami Płonącej Krucjaty, bohaterowie Azeroth nie poświęcali zbyt wielu myśli lodowemu pustkowiu krainy Northrend i ukrytym w niej potężnym, starożytnym siłom. Ale siły upadłego imperium Nerubian i ich złowrogiego zwierzchnika nie zapomniały o Azeroth…

Dawny Rycerz Śmierci, a teraz Król Lisz, Arthas, zapoczątkował wydarzenia, które mogą doprowadzić do zagłady wszystkiego co żyje w Azeroth, a jego armie nieumarłych mogą już wkrótce zalać cały świat. Tylko najwięksi bohaterowie mają szansę przeżyć w skutej lodem krainie i stać się ostatnią nadzieją na pokrzyżowanie planów Arthasowi, a być może nawet zlikwidowanie zagrożenia z jego strony po wsze czasy!

Oto główne zmiany, jakie wnosi dodatek Wrath of the Lich King:

  • Zupełnie nowa klasa postaci – Rycerz Śmierci
  • Nowy kontynent – Northrend, lodowa kraina Króla Lisza
  • Zwiększenie limitu doświadczenia do 80. poziomu, nowe moce i talenty
  • Bronie oblężnicze i podlegające zniszczeniom budynki
  • Nowa profesja, pozwalająca na zwiększanie mocy zaklęć
  • Nowe opcje personalizacji postaci, podziemia i wiele, wiele więcej
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.