Netbook Aristo z procesorem VIA C7-M

Comes SA rozszerza ofertę popularnych mininotebooków Aristo Pico o model procesorem VIA C7-M. Urządzenia mogą pracować 5 godzin bez ładowania baterii.

W oparciu o sukces Aristo Pico 640 i 740 powstał Aristo Pico 840, zaprojektowany z myślą zarówno o mobilnych pracownikach jak i podróżnikach. Notebook ma wymiary kartki A4 z jasnym ekranem o przekątnej 8,9 cala, rozdzielczości 1024 x 600 i masie ok. 1 kg. Chipset ze zintegrowanym procesorem grafiki VIA VX800 IGP umożliwia jednoczesne wyświetlanie obrazu na dwóch ekranach (DualVew).Urządzenie, oprócz standardowych portów USB 2.0 i multimedialnego czytnika kart do współpracy z aparatami cyfrowymi czy odtwarzaczami MP3, wyposażone jest również w złącze ExpressCard 34. Urządzenie zawiera procesor VIA C7-M 1,2GHz i chipset VIA VX800, które pobierają 3,5W podczas pracy i 0,1W w trybie bezczynności, zapewniając tym samym do 5 godzin pracy na akumulatorze.

Urządzenie obsługuje WiFi i Bluetooth 2.0. Ponadto, wbudowana kamerka internetowa może służyć nie tylko do utrzymywania kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi poprzez Skype, lecz także do prowadzenia wideokonferencji. Urządzenie dostarczane jest z 1 GB pamięci RAM, dyskiem twardym 60GB i systemem operacyjnym Microsoft Windows XP lub Linux Ubuntu 8.04. Oprócz touchpada, komputer ma klawiaturę o normalnych wymiarach.

Cena detaliczna Aristo Pico 840 to 1 023,69 zł z VAT za wersję z systemem Linux Ubuntu 8.04 lub 1 194,42 zł z VAT za wersję z systemem Windows XP Home. Notebooki dostarczane są z 24-miesięczną gwarancją i będą dostępne w całej Polsce.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.