Router-kombajn za 800 zł

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 dzięki wydajnemu procesorowi, dostarcza platformę dla sieciowych aplikacji, takich jak IP-TV, video na żądanie (Video-on-Demand) i streaming muzyki. Urządzenie umożliwia podłączenie zarówno telefonów analogowych, ISDN jak i telefonów bezprzewodowych, dzięki czemu każdy użytkownik może rozmawiać za pośrednictwem telefonii internetowej czy tradycyjnej z użyciem swojego ulubionego telefonu. Zintegrowany modem DSL, cztery porty LAN i bezprzewodowe łącze odpowiadające nowemu standardowi WLAN N (Draft 2.0) pozwalają na podłączenie do domowej sieci i do Internetu wszystkich komputerów i urządzeń multimedialnych.
Małe urządzenie o wielkich możliwościach
Małe urządzenie o wielkich możliwościach

Nowy FRITZ!Box oferuje wewnętrzne zarządzanie szerokością pasma dla równoległych aplikacji, takich jak VoIP i streaming video HD. Port USB 2.0 routera i zintegrowany serwer multimediów pozwalają nie tylko współdzielić pliki w sieci lokalnej, ale także odtwarzać je nawet wtedy, gdy komputer jest wyłączony. Nowy FRITZ!Box Fon WLAN 7270 może być używany w Polsce z usługami dowolnego operatora internetowego, obsługuje łącza ADSL zarówno standardzie Annex A jak i Annex B. Ponadto interfejs WAN Ethernet umożliwia współpracę z modemami kablowymi i sieciami LAN.

Sugerowana cena detaliczna FRITZ!Box Fon WLAN 7270 wynosi 800 zł (z VAT). AVM oferuje na swoje urządzenia pięć lat gwarancji oraz darmowe wsparcie techniczne i aktualizacje.