Lenovo IdeaPad S10e
Netbook Lenovo IdeaPad S10e waży poniżej 1,2 kg

„Atomowy” netbook Lenovo już w Polsce

Lenovo IdeaPad S10e

Netbook Lenovo IdeaPad S10e waży poniżej 1,2 kg. Netbook jest oferowany w czerwonym kolorze. Dzięki wbudowanej kamerce internetowej użytkownik może w prosty sposób tworzyć i przesyłać wiadomości wideo oraz korzystać z komunikatorów internetowych.

Wprowadzony na polski rynek netbook Lenovo IdeaPad S10e jest wyposażony w energooszczędny procesor Intel Atom, 1024 MB pamięci RAM i 160 GB dysk twardy S-ATA. Komputer posiadający 10,2-calową matową matrycę LED działa w oparciu o system operacyjny Microsoft Windows XP Home PL. Netbook IdeaPad S10e zapewnia łączność dzięki rozwiązaniom Wi-Fi, Bluetooth i gniazdu ExpressCard 54. Urządzenie pozwala na ok. 2,5 godziny czasu pracy na bateriach.

Netbook Lenovo IdeaPad S10e jest dostępny w sprzedaży w sieci sklepów Media Markt w cenie 1 399 zł brutto dla użytkownika końcowego (bez modemu łączności bezprzewodowej 3G na USB) oraz 1 590 zł brutto dla użytkownika końcowego (z modemem łączności bezprzewodowej 3G na USB). Komputer objęty jest dwuletnią gwarancją. W pierwszym kwartale 2009 r. w sprzedaży będą dostępne modele netbooka IdeaPad S10e w kolorach białym i czarnym.