Becker Traffic Assist Z98
W zestawie znajdziemy najnowsze mapy 41 krajów Europy firmy Navteq

Becker Traffic Assist Z98, jako prezent na gwiazdkę

Nawigacja z prostą obsługą i niewysoką ceną

Firma Harman/Becker wprowadza na rynek nowe urządzenie Traffic Assist Z98, którego głównym zadaniem jest dostarczenie praktycznych funkcji nawigacyjnych w atrakcyjnej cenie. Becker Z98 wyróżnia się na rynku nawigacji bardzo szybkim, nowoczesnym i praktycznym oprogramowaniem nawigacyjnym.

Inne charakterystyczne cechy to m. in. realistyczne przedstawienie drogowskazów, symulacja toru jazdy w tunelu, asystent pasa skrętu oraz nocny i dzienny tryb wyświetlania na 4,3-calowym wyświetlaczu. Bardzo praktyczną nową funkcją jest równoczesna, graficzna kalkulacja czterech alternatywnych tras: szybka, krótka, optymalna oraz łatwa, która uwzględnia najmniejszą ilość manewrów do wykonania.

Becker Z98 daje możliwość zapoznania się z najistotniejszymi informacjami o odwiedzanym kraju. W momencie przekroczenia granicy podaje niezbędne informacje o danym kraju np. dopuszczalnej prędkości na drodze lub konieczności włączenia świateł mijania.

Nawigacja Becker została wyposażona w funkcję wyszukiwania punktów POI wzdłuż trasy jazdy. Kierowca może w każdej chwili znaleźć najbliższą stację benzynową, restaurację lub atrakcję turystyczną, nie zbaczając z ustalonej trasy podróży. Kolejnym udogodnieniem jest ostrzeżenie o niebezpiecznych miejscach i fotoradarach.

Urządzenie Becker Traffic Assist Z98 kosztuje 599 złotych.