Klawiatura Logitech Illuminated 920-001175

Główną zaletą nowej klawiatury jest zastosowanie klawiszy typu PerfectStroke, które cechuje niski i bardzo cichy skok. Pisząc na tej klawiaturze ma się wrażenie jakby pracowało się na notebooku. Podświetlenie, które możemy regulować za pomocą przycisku jest znacznie jaśniejsze i bardziej ostre, a to dzięki zastosowaniu miniaturowych soczewek. Wyraźniejsze i łatwiejsze do odczytania znaki uzyskano dzięki laserowemu wytrawianiu i wielowarstwowemu nakładaniu farb. Wszystko to tworzy klawiaturę, która czyni pracę na niej lekką i przyjemną. Logitech Illuminated została wyposażona w pełnowymiarowy układ klawiszy, panel numeryczny klawisze funkcyjne i multimedialne oraz miękką gumowaną podkładkę pod nadgarstki, dzięki czumu unikniemy nieprzyjemnego ślizgania się rąk podczas pracy. Najniżej położona linia klawiszy jest nieco wyższa od reszty, przez co łatwiej trafimy w klawisze Windows czy “ALT” oraz klawisz funkcji. Jest jeszcze jedna bardzo ważna cecha tej klawiatury, a mianowicie jej grubość nie przekracza centymetra, co czyni ją jedną z najcieńszych na rynku. Za jedyną wadę możemy uznać to, że nie jest to klawiatura bezprzewodowa.
Logitech Illuminated 920-001175
Logitech Illuminated 920-001175

Doskonałe wykonanie i użycie materiałów wysokiej jakości gwarantuje przyjemną i niemal perfekcyjną pracę i zabawę przy użyciu tej klawiatury. Natomiast jej podświetlenie i wygląd będą przyciągały wzrok i wzbudzały zazdrość gdy ktoś ujrzy ją na blacie naszego biurka.

Dostawca: www.logitech.pl Cena:

269 zł

Dane techniczne:

Wymiary/waga: 495x190x9 mm/986 g

Gwarancja: 36 miesięcy

PODSUMOWANIE:

Wysoka jakość wykonania, cicha praca klawiszy, oraz ich podświetlenie gwarantujące doskonałą widoczność nawet w zupełnej ciemności.

ALTERNATYWA:

A4Tech KX-5MU X-STRUCTURE