Divante logo
Dzięki poradnikowi dowiesz się dla kogo jest i co to jest Wiki, a także poznasz proces wdrożenia Wiki w firmie

Bezpłatny poradnik „jak wdrożyć Wiki w firmie”

Jedno z podstawowych narzędzi współpracy grupowej

Analitycy rynku oraz praktycy biznesu zgodnie twierdzą, że to jedna z najbardziej perspektywicznych form komunikacji wewnętrznej firmy. Jednocześnie coraz większa ilość menadżerów myśli o wdrożeniu oprogramowania Wiki w swojej organizacji. Często trafiają oni jednak na różnego rodzaju problemy. Poradnik ma za zadanie wspierać proces uruchomienia Wiki w organizacji.

W poradniku zamieszczono praktyczne porady firmy Divante i jej konsultantów. Wiedzę zebrano podczas wdrożeń Wiki dla dużych i mały firm, stowarzyszeń i organizacji rządowych. Autorzy poradnika współtworzyli Wiki używane w Europie, Azji oraz obu Amerykach.

Poradnik możecie pobrać bezpłatnie tutaj.

Wiki to najbardziej elastyczne narzędzie gromadzenia wiedzy jakie znam. Nie roszczę sobie prawa do posiadania pełnej wiedzy na jego temat. Ilość zastosowań i pomysłów jakie mają nasi klienci ciągle mnie zaskakuje. Chcemy z pokorą podzielić się wiedzą jaką już zdobyliśmy i przy okazji nawiązać kontakt z osobami, które również mają podobne doświadczenia za sobą – mówi Tomasz Karwatka, Dyrektor Operacyjny Divante.