Dom sterowany SMS-em

Dzięki systemowi inteligentnego sterowania domem Xcomfort masz kontrolę nad domem nawet wtedy, gdy jesteś daleko – zdalnie, za pośrednictwem telefonu komórkowego lub komputera.

Xcomfort firmy Moeller, który może zostać zamontowany w każdym domu, pozwala na dowolne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami i innymi urządzeniami elektrycznymi, znajdującymi się w naszym domu. Całość daje możliwość sterowania systemem za pomocą telefonu komórkowego i komputera, z każdego miejsca na świecie.

Załóżmy, że w środku mroźnej zimy wracasz po tygodniowej nieobecności do pustego domu. Przez 7 dni nikogo w nim nie było, ogrzewanie było wyłączone, a pomieszczenia wyziębiły się. Gdybyś miał zamontowany w domu system Xcomfort mógłbyś włączyć ogrzewanie przez SMS-a kilka godzin przed przyjazdem, aby wejść do cieplutkiego domu. Gdy następnym razem zdarzy ci się nie pamiętać, czy wyłączyłeś żelazko, a nie możesz już wrócić do domu, sprawdzenie tego bądź zdalne wyłączenie sprzętu umożliwi ci system firmy Moeller.

Ogrzewanie, wentylacja, oświetlenie, rolety okienne, markizy, kominek – wszystkie te elementy mogą zostać podłączone do systemu sterującego Xcomfort firmy Moeller i być pod twoją stałą kontrolą. Koniec z wieloma panelami, gdzie każdy jest do czego innego. Teraz można będzie wszystko kontrolować przy pomocy jednego, tego z Xcomfort.

Cena: od 2 500 zł brutto.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.