Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Gra Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts to gra niezwykłej urody – dialogi skrzą się dowcipem, a postacie samym swoim wyglądem potrafią nas nieźle rozbawić. To rozgrywka typowo zręcznościowa.

Mamy tu do czynienia z trójwymiarową platformówką, a podczas zabawy zbieramy nutki i elementy puzzli. Nie jest to jednak klasyka gatunku. O ile same nutki gromadzimy, po prostu przebiegając przez nie (podobnie jak Sonic), to elementy układanki zdobywamy, wyłącznie wykonując określone zadania, do czego niezbędne okazują się odpowiednie pojazdy, które samodzielnie konstruujemy.

Części do pojazdów dostajemy w ramach bonusów, możemy je również znaleźć, podróżując po świecie gry. Lokalizacje, w których przebywamy, są tak niesamowicie bajkowe, kolorowe i ogromne, że miło jest spędzić czas, odkrywając bonusy rozmieszczone w różnych zakamarkach. W zależności od potrzeb możemy tworzyć czołgi, taksówki, samoloty i… co tylko podpowie nam wyobraźnia. Niestety, sam proces konstruowania pojazdów jest mało przejrzysty i może zniechęcić graczy o przeciętnych uzdolnieniach technicznych.

Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts przypomina LittleBigPlanet i daje równie wiele radości. Z tym że hit Sony operuje jedynie w dwóch wymiarach i jest o niebo prostszy. Dzięki temu zagrać mogą w niego zarówno młodzi, jak i starzy, uzdolnieni i ci mniej zdolni technicznie.

Dostawca: www.edelman.pl Cena:

230 zł

System:

Xbox 360

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Doskonała propozycja dla wielbicieli Adama Słodowego i serii Lego.

ALTERNATYWA:

Beyond Good & Evil, LittleBigPlanet, Lego: Batman, Lego: Indiana Jones

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.