Gra Gears of War 2

Pierwsza część Gears of War była grą, z myślą o której specjalnie kupowano Xboksa 360. Osobiście przyznam, że nie wiem dlaczego. Owszem, była to mocna pozycja, jednak można znaleźć równie dobre gry przeznaczone na PC. Druga odsłona Gears of War wbiła mnie w fotel na długie godziny.

To, że poprawiono grafikę, to szczegół. Sam system walki jedynie nieznacznie różni się od pierwowzoru. Rozgrywka nabrała jednak tak ogromnego tempa, że trudno oderwać się od Gears of War. I jeszcze ta fabuła: znakomite zwroty akcji i dialogi głównych bohaterów, aż proszą się o ekranizację. Dialog skrzy się cynicznym dowcipem, nie zabrakło chwil wzruszenia, grozy, brutalności. Jest wszystko, czego dusza prawdziwego gracza (albo widza kinowego) może zapragnąć. Przed nami walki w miastach, we wsiach, lasach, laboratoriach, pieczarach oraz wnętrznościach ogromnych czerwi.

Grafika i dźwięk doskonale się uzupełniają. Choć Gears of War 2 nie jest survival horrorem, niejeden raz graczowi serce podejdzie do gardła, kiedy poruszając się ciemnymi korytarzami, zostanie zaskoczony kolejnym zwrotem akcji.

Dla tej gry i premiery zeszłego miesiąca (Fable 2) naprawdę warto kupić Xboksa 360. Tym bardziej że już dziś wiadomo, iż obie pozycje nie ukażą się w wersji na PC.

Dostawca: www.edelman.pl Cena:

200 zł

System:

Xbox 360

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Sequel, który bije na głowę oryginał.

ALTERNATYWA:

Bioshock, Battlefield 2, Battlefield: Bad Company, Dead Space, Time Shift

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.