Lego: Batman

Gra Lego: Batman

Firma Lego od kilku lat konkuruje z chińskimi wytwórcami tanich produktów – popyt na te ostatnie w znacznym stopniu przyczynił się do zmniejszenia dochodów potentata słynącego z produkcji dobrej jakości klocków.

Nie tylko Chińczycy mieli wpływ na spadek sprzedaży produktów Lego. Niewątpliwe dużą rolę odegrało rozpowszechnienie elektronicznej rozrywki, pod względem popularności bijącej na głowę układanki z klocków. Gdyby nie seria gier promująca produkty Lego, możliwe, że marka ta zniknęłaby z rynku. Do tego jednak nie dojdzie: na ratunek przybył Indiana Jones, Lord Vader i Batman.

Ostatni z wielkich kinowych bohaterów właśnie pojawił się w najnowszej odsłonie gry firmowanej przez Lego. Rozgrywka, logika i sterowanie są analogiczne jak w poprzednich grach, w których głównymi bohaterami są postacie z „Gwiezdnych wojen” oraz Indiana Jones we własnej (złożonej z klocków) osobie. Poprawiono grafikę i dźwięk. Animowane przerywniki cechuje filmowa estetyka. Sama gra to prawdziwy narkotyk, jest wciągająca od pierwszej chwili.

Batman wymaga od gracza zręczności i umiejętności logicznego myślenia. Poszukiwanie ukrytych skarbów, pokonywanie kolejnych etapów, budowanie pojazdów, skoki po dachach, chodzenie po linach – to tylko część atrakcji, które znajdziemy w Lego Batman. Co ważne, przechodząc grę za pierwszym razem, nie mamy szansy odkryć wszystkich niespodzianek. Dopiero odblokowanie ukrytych postaci umożliwia dostęp do wielu nowych elementów. Za wadę gry można uznać jedynie wyższy niż w poprzednich edycjach poziom trudności.

Dostawca: www.cenega.pl Cena:

80 zł (PC)

Wymagania:

Windows XP/Vista, Xbox 360, PS2, PS3

Język:

angielski

PODSUMOWANIE:

Wspaniała rozrywka dla dzieci i dorosłych.

ALTERNATYWA:

Lego Star Wars, Lego Indiana Jones, Viva Pinata

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.