Lips

Gra Lips

Jednym z głównych zarzutów stawianych konsoli Xbox 360 była do tej pory mała liczba gier rodzinnych. Takich, przy których mogliby się bawić mama, tata, dzieci, znajomi, wszyscy razem spędzając miło czas.

Sytuacja zmieniła się diametralnie od minionego Bożego Narodzenia. Obok quizu filmowego o nazwie Scene It? pojawiła się bowiem interaktywna zabawa obrazem w postaci You’re in the Movies, Monopoly oraz Lips. Ta ostatnia pozycja to typowe karaoke. W zestawie znajdziemy dwa elegancko i estetycznie wykonane mikrofony. Po uruchomieniu Lips na ekranie widzimy zestaw modułów: są wśród nich gotowe utwory, zaopatrzone w teksty i oryginalne teledyski. Wybór piosenek jest duży: 40 utworów, a wśród ich prawdziwe hity Nirvany, Depeche Mode i Roxette.

Do podstawowego zestawu utworów możemy dodawać własne kawałki, znajdujące się na dysku twardym konsoli, komputera bądź urządzenia przenośnego. Co ciekawe, najczęściej dodawane przez użytkowników utwory będą przetwarzane przez producenta z myślą o przygotowaniu ich wersji karaoke i udostępniane w sieci Live. Jak informuje dystrybutor, w pierwszym kwartale tego roku baza piosenek zostanie uzupełniona o utwory polskich wykonawców.

Dostawca: www.edelman.pl Cena:

230 zł

System:

Xbox 360

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Doskonała zabawa, podana w estetyczny sposób.

ALTERNATYWA:

Monopoly, Scene It?, You’re in the Movies

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.