Gra Age of Conan: Hyborian Adventures 2009

Doczekaliśmy się pierwszej polskojęzycznej gry fabularnej online z prawdziwego zdarzenia. Conan zachwyca jakością polonizacji: doskonale podłożone głosy, bezbłędne gramatycznie opisy, opcje i porady sprawiają świetne wrażenie i ułatwiają grę. Mnogość polskich graczy, z którymi można porozumiewać się za pomocą okna rozmów, dodatkowo podnosi grywalność.

Jeśli chodzi o stronę graficzną, Age of Conan jest zbliżony do klasycznych gier fabularnych dla jednego gracza. Jego autorzy poszli w innym kierunku niż twórcy World of Warcraft i postawili na realizm odwzorowania przedmiotów, postaci i scenografii zamiast na bajkową powłokę. Z jednej strony to dobrze, bowiem obie gry różnią się od siebie, z drugiej zaś grafika Age of Conan szybko się zestarzeje. Na razie jednak oprawa graficzna wbija w fotel. Jest bardzo plastyczna, a widok zasnutych mgłą miast i gór robi ogromne wrażenie.

Gra się świetnie. Jeśli nie mamy nic do roboty, a na koncie leży spory stosik pieniędzy pozwalających na całodobowe batalie w Sieci, bez zmartwień o stan lodówki – Age of Conan to gra dla nas. Miesięczny abonament wynoszący 30 złotych to niewiele za możliwość podróżowania po Hyborei i dozę zabawy, jaką oferuje ten świat. Oczywiście, o ile nie znudzi nas powtarzalność misji.

Dostawca: www.cdprojekt.pl Cena:

100 PLN, 30 PLN/mies.

System:

Windows XP/Vista

Język:

polski

PODSUMOWANIE:

Doskonała zabawa online, pochłaniająca naszą energię i pieniądze.

ALTERNATYWA:

Dungeons & Dragons Online, Warhammer Online, World of Warcraft

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.