Najlepsze, darmowe klienty FTP

download.chip.eu

Portable FileZilla

FileZilla to prosty w obsłudze klient FTP dla przenośnych pamięci USB rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Aplikacja obsługuje protokoły FTP, FTP przez SSL/TSL (FTPS), SFTP. Posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak menedżer witryn, konfigurowanie limitu transferu, kolejkowanie plików wysyłanych i odbieranych, konfigurowalny interfejs, obsługa plików do 4GB oraz wiele innych.

Pobierz: Portable FileZilla

FlashFXP

FlashFXP to klient FTP pozwalający na równoczesną pracę na kilku serwerach. FlashFXP pozwala na wysyłanie, pobieranie oraz przenoszenie plików pomiędzy różnymi serwerami. Posiada obsługę firewalli i serwerów Proxy. Wspiera również metodę przeciągnij i puść.

Pobierz: FlashFXP

SmartFTP

Darmowy do użytku niekomercyjnego i zarazem łatwy w użyciu klient FTP. Obsługuje protokoły FTP, SFTP oraz SFTP przez SSH. Program posiada kilka przydatnych dodatków takich jak kolejka pobierania czy sprawdzanie spójnośći plików. Aplikacja jest dostępna na systemy 32- oraz 64-bitowe.

Pobierz: SmartFTP

BulletProof FTP

Praktyczny i łatwy w użyciu klient FTP. Posiada wiele przydatnych funkcji takich jak automatyczne wznawianie pobierania czy możliwość przeszukiwania zawartości serwerów. Ma również w budowaną obsługę firewalli i serwerów proxy.

Pobierz: BulletProof FTP

CuteFTP Home

CuteFTP jest jednym z najbardziej funkcjonalnych klientów FTP i posiada bardzo intuicyjny interfejs.Może zostać dostosowany do potrzeba każdego użytkownika. program został wyposażony między innymi w mechanizm tworzenia kopii zapasowych, menedżera podcastów, oraz możliwośc wyszukiwania plików w tym także MP3.

Pobierz: CuteFTP Home