Obudowy dla overclockerów

W design obudowy Amoris 6010 wpisane są wyraziste, skrzyżowane linie, nawiązujące do struktury meteorytu. Do jej futurystycznego wyglądu pasuje umieszczona z boku metalowa siatka, która dodatkowo usprawnia przepływ powietrza. Wentylacja Amoris 6010 ma być wydajna dzięki instalacji podwójnych wiatraków: jednego z przodu z niebieskim oświetleniem diodami LED i jednego z tyłu, obu o średnicy 12 cm. Amoris 6010 wspiera technologię CMOS przy overclockingu oraz płynny system chłodzenia przy obiegu termicznym. Z przodu obudowy Amoris umieszczone zostały podwójne, przesuwane klapki ułatwiające dostęp do wnętrza oraz umożliwiające lepszą ochronę przez kurzem i brudem. Obudowa wyposażona została w wygodne bezpieczne zamknięcie, które chroni dane użytkowników przed niepowołanym dostępem.
Obudowy dla overclockerów

Obudowa Amoris 6010 jest kompatybilna z zasilaczami ATX PS2 lub EPS. Posiada siedem gniazd rozszerzeń, cztery porty USB 2.0, jeden port eSATA oraz wejście High Definition. Dodatkowo ta zaawansowana obudowa została wyposażona w 4 zewnętrzne kieszenie na napędy 5,25″, dwie na napędy 3,5″ oraz cztery wewnętrzne kieszenie na dyski twarde 3,5″. Panel I/O jest umieszczony z przodu, na górze, dzięki czemu jest łatwo dostępny. Montaż komponentów w obudowie Maxcube  nie wymaga użycia narzędzi.

Maxcube wprowadza na rynek także drugą nowoczesną obudowę – Vortex 3010. Umożliwia ona szybką instalację komponentów bez użycia narzędzi. Jej chłodzenie jest realizowane przez dwa wentylatory o średnicy 12 cm, jeden z przodu z niebieskim oświetleniem diodami LED i jeden z tyłu oraz wylot powietrza umieszczony z boku. Dostęp do multimediów jest ułatwiony poprzez przedni panel.