Nową plazmę można oczywiście bez problemu zamontować na ścianie

Cienka, bezprzewodowa plazma o przekątnej 54 cali

Ma ekran plazmowy o przekątnej 54 cali, ma tylko 2,5 centymetra grubości i wyposażona jest w bezprzewodowy interfejs HDMI - to nowy telewizor Panasonica, kosztujący 6 tysięcy dolarów.

Panasonic dodaje do swojej oferty 54-calowy telewizor plazmowy o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli, oferujący współczynnik kontrastu 40 000:1, odtwarzanie w kinowej jakości 24Hz Cinematic Playback, certyfikat THX świadczący o świetnej jakości dźwięku, który wydobywa się z wbudowanych głośników, technologię Neo PDP zapewniającą energooszczędność i niższe rachunki za prąd, a wszystko to w telewizorze mierzącym zaledwie 2,5 centymetra grubości.

Paczka bezprzewodowego interfejsu HDMI, która dołączana będzie do telewizora Z1, nie tylko dostarcza obraz i dźwięk z odtwarzacza DVD, Blu-Ray czy też komputera Media Center do telewizora, ale również posiada łączność z Internetem VIERA Link oraz czytnik kart pamięci VIERA Link SD. Oznacza to, że jedynym niezbędnym kablem, będzie ten do podłączenia prądu.

Nowy telewizor Panasonic TC-P54Z1 dostępny będzie w czerwcu 2009 roku, w cenie 6 tysięcy dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 22 tysięcy 500 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.