Nowoczesny słownik elektroniczny od ABBYY

Firma ABBYY Software przygotowała specjalną wersję słownika elektronicznego ABBYY Lingvo x3, opracowanego specjalnie na potrzeby polskiego rynku.

ABBYY Lingvo x3 jest to pierwszy w Polsce słownik elektroniczny, który zapewnia obsługę słowników w czterech językach: angielskim, niemieckim, ukraińskim i polskim. Stanowi on zbiór 11 współczesnych słowników elektronicznych, dostępny zarówno dla użytkowników komputerów osobistych, jak i smartfonów. ABBYY Lingvo x3 zawiera słowniki opublikowane przez znanych autorów i wydawnictwa na świecie, takie jak Collins i Oxford. Gamę słowników tłumaczeniowych uzupełniają bogate słowniki z objaśnieniami dla języków angielskiego, niemieckiego i ukraińskiego. Wszystkie źródła zostały opracowane lub uaktualnione w latach 2005 – 2008.

Oprócz wariantów tłumaczenia, ABBYY Lingvo x3 oferuje dostęp do zapisu fonetycznego, przykładowych zastosowań, objaśnień reguł gramatycznych i form wyrazów. Baza dźwięków zawiera 35 000 słów w różnych językach, zarejestrowanych przez zawodowych lektorów, będących rdzennymi użytkownikami języka. Wraz z produktem dostarczana jest specjalna aplikacja Lingvo Tutor, pomagająca w nauce języka obcego, niezależnie od wieku użytkownika.

Mobilną wersję aplikacji można zainstalować na urządzeniach z systemami Symbian lub Windows Mobile.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.