Darmowe programy do nagrywania płyt

download.chip.eu

CDBurnerXP Pro

CDBurner XP Pro nagra wszystkie rodzaje płyt CD i DVD. Potrafi też tworzyć płyty CD i DVD audio a także ripować muzykę z kompaktów, normalizując przy tym poziom głośności. Przed instalacją najnowszej wersji należy najpierw odinstalować poprzednią wersję programu.

Pobierz: CDBurnerXP Pro

FinalBurner Free

Program umożliwia nagrywanie płyt CD, DVD, HD-DVD oraz Blu-Ray. Z jego pomocą można również tworzyć i nagrywać obrazy płut ISO. FinalBurner wbudowany mechanizm zgrywania płyt audio i umożliwia konwersję pików dźwiękowych pomiędzy formatami WAV i MP3. Mniej doświadczonym użytkownikom pomoże specjalny asystent.

Pobierz: FinalBurner Free

DeepBurner

DeepBurner to program do nagrywania płyt CD i DVD z danymi. Pozwala również na nagranie płyt muzycznych czy też Photo CD. Program ma wbudowany kreator, dzięki któremu można stworzyć i wydrukowąć okładki oraz książeczki do nagranych płyt. Program jest prosty w obsłudze i poradzi sobie z nim nawet początkujący użytkownik.

Pobierz: DeepBurner

Burn4Free

Burn4Free nagrywa płyty Audio CD z wielu różnych formatów dźwiękowych (WAV, FLAC, WavPack, WMA, MP3, MP2, MP1, OGG Vorbis, M3U). Program potrafi również nagrywać płyty CD i DVD z danymi oraz tworzyć kopie zapasowe nośników CD/DVD za sprawą kilku kliknięć myszą. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny.

Pobierz: Burn4Free

Express Burn

Express Burn jest programem do nagrywania płyt CD audio, CD lub DVD z danymi. Potrafi nagrać nie tylko dane i muzykę, ale też wideo w formatach avi, mpg, vob, asf, wmv, mp4, ogm i innych zgodnych z DirectShow. Jest wyposażony w narzędzia do authoringu DVD, obsługuje zarówno system PAL jak i NTSC. Współpracuje z systemami ochrony zapisu danych. Program obsługuje standard ISO z długimi nazwami plików i wielokrotnie zagnieżdżonymi folderami oraz rozszerzenia Joliet, także przy nagrywaniu CDA.

Pobierz: Express Burn

BurnAware Free

BurnAware Free to darmowy program przeznaczony do nagrywania płyt CD/DVD oraz dysków Blu-Ray i HD DVD. Program ma typowe zastosowania, takie jak nagrywanie gotowych obrazów ISO, tworzenie własnych kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. Obsługuje sprzętowe interfejsy IDE/SCSI/USB/1394/SATA. Pozwala na automatyczną weryfikacją nagranych plików i multisesyjność zapisu.

Pobierz: BurnAware Free

burnatonce

burnatonce to program do zapisu płyt CD z danymi a także Audio CD z plików WAV, MP3 i Ogg/Vorbis. Obsługuje overbudning, on-the-fly burning, multisesyjność i CD text. Potrafi też tworzyć i nagrywać obrazy płyt.

Pobierz: burnatonce

ImgBurn

ImgBurn to narzędzie do nagrywania obrazów. Dzięki niemu można nagrać wszystkie typy obrazów (AM, CDI, CDR, DVD, GM, GI, IBQ, IMG, ISO, LST, MDS, NRG, PDI, UDI) na płytę CD bądź DVD. Program też potrafi kasować i formatować płyty RW.


Pobierz:
ImgBurn