Wyczynowa obudowa firmy Chieftec, kompatybilna również z E-ATX

Obudowa serii CH to najnowsza propozycja, od znanego producenta. Tym razem Chieftec chce skusić nas designem łączącym dobre materiały wykończeniowe, interesujący kształt i nowoczesne rozwiązania poprawiające ergonomię użytkowania.
W obudowie możemy zainstalować komponenty w standardzie microATX, ATX i E-ATX
W obudowie możemy zainstalować komponenty w standardzie microATX, ATX i E-ATX

W obudowie możemy zainstalować komponenty w standardzie microATX, ATX i (co nie jest częstym zjawiskiem) E-ATX. Konstrukcja została wyłożona ażurową blachą, która zadba o jej estetykę i przewiewność. We wnętrzu mamy możliwość zainstalowania czterech zewnętrznych napędów 5.25″, jednego zewnętrznego napędu 3.5″ oraz sześciu wewnętrznych 3.5″ umieszczonych w specjalnej klatce. Przy montażu nie trzeba używać narzędzi, w zestawie znajduje się komplet specjalnych zacisków. Na przednim panelu znajduje się szereg podręcznych gniazd – USB, eSATA, słuchawkowe oraz mikrofonowe.

System chłodzenia przewiduje wykorzystanie kilku wentylatorów. Obudowa CH07 wyposażona jest w trzy wentylatory 120 milimetrów (jeden z przodu i dwa u góry) oraz monstrualnej wielkości jednostkę na bocznym panelu (22 centymetry). Wszystkie wentylatory są podświetlone niebieskimi diodami LED.

Cena obudowy nie jest jeszcze znana.