Autodesk udostępnił bezpłatną wersję AutoCAD 2010 dla studentów

Studenci oraz kadra naukowa będą mieć dostęp do oprogramowania projektowego AutoCAD 2010 oraz do zasobów Portalu Student Engineering and Design Community.

Autodesk udostępnił bezpłatnie członkom portalu Student Engineering and Design Community swoje najpopularniejsze oprogramowanie do projektowania 2D i 3D oraz przygotowywania dokumentacji – AutoCAD 2010. Na portalu – od początku jego uruchomienia w 2006 roku, do pobrania są również pozostałe rozwiązania Autodesk do projektowania trójwymiarowego, m.in. Autodesk Inventor, Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D. Portal Student Community oferuje studentom oraz kadrze naukowej takie korzyści, jak rozwiązania do projektowania, szkolenia, przynależność do międzynarodowej społeczności czy oferty pracy.

Udostępnienie AutoCAD 2010 na portalu Student Community umożliwia studentom czerpanie pełnych korzyści z tego narzędzia projektowego. Mogą oni rozwijać swoje umiejętności w zakresie Cyfrowego prototypowania, Modelowania Informacji o Budynku (BIM) oraz projektowania zrównoważonego. Wraz z oprogramowaniem AutoCAD portal Autodesk oferuje ponad 24 darmowe rozwiązania do projektowania. Od momentu uruchomienia portalu w 2006 roku, liczba jego członków powiększyła się do ponad 570 000 osób, reprezentujących ponad 19 000 uczelni w 139 krajach. W Polsce  na Portalu zarejestrowanych jest ponad 20 tys. studentów, co daje nam 4 miejsce na świecie pod względem liczebności.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.