Bedeo.pl – agregator obiektów noclegowych w Polsce

Serwis Bedeo.pl skierowany jest nie tylko do osób szukających noclegu w Polsce, ale w szczególności dla właścicieli obiektów turystycznych, którzy chcą w przejrzysty i atrakcyjny graficznie sposób zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu internautów. Serwis umożliwia dokładne opisanie obiektu, wraz z cenami i ilością pokojów, zamieszczenie 10 dobrych jakościowo zdjęć, sprawdzenie prognozy pogody dla danej miejscowości, umieszczenie obiektu na dokładnej mapie Google, prostą edycję danych w dowolnym czasie, a przede wszystkim wygodne wyszukiwanie według kategorii.
Dostępny w serwisie system opinii pozwala na ocenę oferty noclegowej i tworzenie rankingu najlepiej ocenianych w serwisie obiektów i miejscowości turystycznych
Dostępny w serwisie system opinii pozwala na ocenę oferty noclegowej i tworzenie rankingu najlepiej ocenianych w serwisie obiektów i miejscowości turystycznych

Dostępny w serwisie system opinii pozwala na ocenę oferty noclegowej i tworzenie rankingu najlepiej ocenianych w serwisie obiektów i miejscowości turystycznych. Użytkownicy mają więc możliwość porównania opinii osób, które już były w danym miejscu, a wynajmujący sprawdzenia, czy jego oferta przypadła do gustu najemcom.

Do wymiany opinii pomiędzy użytkownikami serwisu Bedeo.pl służy też forum internetowe, na którym właściciele obiektów mogą dodawać inne informacje o usługach, a użytkownicy zamieścić swoje zapytania o ofertę, które jest widoczne także na stronie głównej serwisu. Komunikację pomiędzy wynajmującymi i ich klientami wspiera również newsletter Bedeo.pl, za pośrednictwem którego subskrybenci otrzymają informacje o nowych obiektach noclegowych w serwisie, najlepiej ocenianych miejscach i miejscowościach oraz nowych opcjach, dodatkowych promocjach i konkursach, dostępnych na stronie.

Na starcie właściciele obiektów turystycznych mogą przez 1 miesiąc wypróbować promocję w serwisie całkowicie za darmo, a potem otrzymać 20% zniżki na wszystkie pakiety reklamowe.